Senior.sk - portál a spravodaj nielen pre seniorov (logo) Senior-ombudsman - volajte bezplatnú infolinku 0800 222 285 AkSen
Darčeková poukážka SOREA

Dnes je: Piatok  22. novembra   | Hlavná stránka | Zoznam rubrík | Stiahnite si | Odkazy |  
  Hlavné menukulatý roh
Senior portál nielen pre seniorov
Hlavná stránka
Odkazy na stránky
Ankety
TOP 25
Dokumenty
Kampane
Predstavujeme
Rozšírené vyhľadávanie
Odber noviniek pre RSS čítačku

  TV pre seniorov:kulatý roh


  Webnovinykulatý roh
SeniorklubSK na Facebooku

Ako zníži? nezamestnanos??- odkaz na osobný blog

blog seniorky

Britské listy

  Webstránky seniorov...kulatý roh
www.seniorhelp.sk
http://sedesatka.cz – web pre seniorov
www.klub50.sk
www.seniorhumor.org – humor pre seniorov

KGBacikovia - logo a odkaz na web stránku
SeniorTip.cz
www.seniorum.cz/
SeniorClub.cz
www.seniorpasy.cz/
Rada senior? ?eské republiky
Web stránka po?ských seniorov
S d?chodci - informa?ní portal
logo a odkaz na www.tretivek.cz
logo a odkaz na www.infofila.cz - on-line filatelistický magazín

  Užitočné webstránkykulatý roh
Slovenský pacient


Kam do mesta - logo

www.europeseniortourism.eu - logo
logo a odkaz na web stránku

SOREA na FACEBOOKu

Last Minute.sk - logo a odkaz na web stránku
Ubytovanie s priamym kontaktom vo svete

Internet na tri písmená

Energia: kompletne a vecne
Interaktívne získanie vedomosti o energii
www.setri.sk

  Učíme sa z internetu... kulatý roh
Počítačová poradňa online

http://orbis-pictus.topcz.net/index.php – vstup na web

Jak psát web

Angličtina online zadarmo

  Ostatné ankety...kulatý roh
Anketa " Ktoré témy treba podľa Vás doplniť, posilniť alebo rozšíriť?". Hlasujte!


* Seniorské pobyty v hoteloch SOREA

Vydané dňa 17. 02. 2008 (51946 x prečítané), Životospráva

SOREA - sieť hotelov

Najväčšia hotelová spoločnosť na Slovensku SOREA s.r.o. s využiteľnou kapacitou vyše 4 500 lôžok pripravila aj v tomto roku cenovo zvýhodnené pobyty pre seniorov nad 55 rokov. Ponuky aktualizuje v priebehu roka vo svojich 14 - tich hoteloch umiestnených v najkrajších lokalitách Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Starej Ľubovni, v Piešťanoch a v Bratislave a dokáže uspokojiť ...


... najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Okrem pobytových programov sú jej priestory otvorené aj pre školy v prírode, kongresy, semináre, školenia. Zvlášť v období mimo sezóny a letnom období sú vyhľadávané cenovo zvýhodnené seniorské pobyty takmer vo všetkých hoteloch spoločnosti SOREA, kedy sa cena týždňového pobytu pohybuje v rozpätí cca 3 až 6 tisíc korún.

SOREA - seniorské pobyty 2008 Všetky typy ponúk si môžete stiahnuť kompletne v dokumentoch PDF:

- SENIORSKÉ POBYTY http://www.sorea.sk/Documents/SENIOR2008.pdf

- RELAXAČNÉ POBYTY http://www.sorea.sk/Documents/RELAX2008.pdf

- VÍKENDOVÉ POBYTY http://www.sorea.sk/Documents/VIKEND2008.pdf

Hotel SOREA Ľubovňa Hotel**SOREA ĽUBOVŇA je známy výbornou kuchyňou s bohatými porciami jedál. Je jedným z najvyhľadávenejších hotelov aj seniorskou klientelou. Umiestnený je v malebnej doline Ľubovnianskych Kúpeľov na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov (Ľubovnianka) a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy. Hotel poskytuje bohatú ponuku doplnkových športovo-relaxačných služieb, ktoré v kombinácii s nádherným lesným okolím a turistickými trasami, vytvárajú dokonalé podmienky pre oddych. Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúkajú 3 denné bary a kaviareň.

V rámci pobytu hotel ĽUBOVŇA poskytuje vlastnou autobusovou dopravou každodenné fakultatívne výlety - Pieniny, Červený kláštor, Bardejovské kúpele, kúpele Vyšné Ružbachy, NOWY TARG a Zakopane v Poľsku, návšteva Ľubovnianskeho hradu a skanzenu, Litmanová - pútnicke miesto. Prevoz klientov zo stanice v Starej Ľubovni a späť zabezpečuje hotel zdarma.

Hotel SOREA Ďumbier Blahodárne účinky minerálnej vody majú možnosť seniori vyskúšať pri pobyte v útulnom Hoteli ** SOREA ĎUMBIER, v nádhernej Jánskej doline. Nachádza sa v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je z umelecko-historického hľadiska jednou z najzaujímavejších obcí Liptovského regiónu. Raňajky sú bufetové s pestrou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Hra na klavíri v hotelovej kaviarni romanticky spríjemní zvyšok večera. Nie menej zaujímavá je aj ponuka poldenných, alebo celodenných výletov. Hoteloví klienti sa môžu prihlásiť na vychádzku po Liptovskom Jáne s prehliadkou historických pamiatok (odborný výklad), či na okruh Levoča - Spišská kapitula - Mariánska hora, alebo Važecká jaskyňa - Štrbské Pleso - Skanzen - Pribylina, no i Svätý kríž - Vlkolínec - Ružomberok, Smrečany - Háj Nicovô - salaš Žiar. Kto má chuť na nákupy v Poľsku, k dispozícii je zájazd do Jablonky.

Hotel SOREA Máj - masáž Najlepším oddychom je kúpanie na protiľahlom termálnom kúpalisku SOREA pri Hoteli *** SOREA MÁJ, ktorý privíta seniorov vyžadujúcich si vyšší štandard ubytovania. Krytý termálny hotelový bazén s bezbariérovým vstupom, vírivé vane, perličkový kúpeľ, masáže a 4 termálne bazény letného kúpaliska sú zárukou spríjemnenia seniorského pobytu relaxačnými procedúrami. Termálna voda z prameňa Rudolf i voda ďalších blízkych vrtov sa využíva priamo na plnenie bazénov.

Voda je: mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová, silne uhličitá, vápenato-horečnatá, hypotonická. Má dokázateľné liečivé účinky pri: reumatických chorobách, ochoreniach ženských orgánov, kožných ochoreniach, chorobách pohybového ústrojenstva. Používa sa aj na pitné účely a je vhodná na liečenie: porúch látkovej výmeny, žalúdočných a črevných chorôb, ochorení žlčníka a pečene, problémov s krvným tlakom, alergických ochorení.

Hotel SOREA SNP Seniori sa môžu rozhodnúť aj pre pobyty v známych hoteloch v Demänovskej doline - Hotel *** SOREA SNP a Hotel ** SOREA J. ŠVERMA. Národný park Nízke Tatry skrýva pozostatky ľadovcovej činnosti v podobe niekoľkých horských jazierok, horské chaty a celú sieť cyklistických, turistických a prechádzkových chodníkov.


Demänovská jaskyňa V Demänovskej doline dominuje Demänovský kras - jaskynný systém dlhý asi 35 km. Sprístupnené sú dve jaskyne. Demänovská jaskyňa slobody patrí medzi najkrajšie jaskyne v Európe.


Hotel SOREA Skalnička Vysoké Tatry - najmenšie veľhory sveta, ani nemusíme našim seniorom predstavovať. Hotely SOREA umiestnené od Tatranskej Štrby (Hotel** SOREA STAVBÁR), cez Hrebienok (Horský Hotel *** SOREA HREBIENOK), Štrbské Pleso (Hotel *** SOREA BANÍK), Tatranskú Lomnicu (Hotel *** SOREA URÁN) až po Tatranské Matliare ponúkajú širokú škálu možnosti pobytov (počnúc cenou, kategóriou ubytovania až po rôznorodosť hotelových služieb). Od malého hotela s komornou až rodinnou atmosférou (Hotel *** SOREA SKALNIČKA) po hotelový komplex Hotel SOREA Hutník I. (Hotel *** SOREA HUTNIK I. a Hotel ** SOREA HUTNIK II. ) s najbohatším výberom doplnkových služieb - bazén, sauna, masáže, solárium, biliard, gulečník, stolný tenis, dvojdráhová automatická kolkáreň, telocvičňa, minigolf, volejbalové ihrisko, ohnisko...


Hotely SOREA Hotely SOREA sa nachádzajú v blízkosti dopravných trás (vlakové spojenia, zastávky tatranskej elektrickej železnice, pozemnej lanovky), ale i v blízkosti nástupnej stanici kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso, či visutej lanovky na Lomnický štít. Sú východiskovým bodom pre podnikanie vysokohorských túr, alebo krátkych prechádzok do okolia. Ubytovacie a stravovacie služby dopĺňajú hotelové kryté bazény, relaxačné služby, fakultatívne výlety, tanečné večierky, posedenia pri hudbe, prednášky horských vodcov apod.

Hotel SOREA Odborár Absolútnou novinkou siete SOREA je zrekonštruovaný Hotel *** SOREA ODBORÁR v Tatranskej Lomnici. Jeho súčasťou je AQUA RELAX centrum - rekreačný bazén s tobogánom, bazén s protiprúdom, vodný hríb, zrýchľovací kanál, vodné chrliče, stenová hydromasáž, perlička, 3 sauny, masážne služby... občerstvenie ponúka AQUA bar. Klientom ubytovaným v Hotely SOREA ostatných hoteloch SOREA poskytuje zľavu na vstup.

Nie menej zaujímavá je aj ponuka Hotela *** SOREA SĹŇAVA, ktorý sa nachádza v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, v tichom a malebnom prostredí okolia rieky Váh, 500 m od jazera Sĺňava. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km.

Hotely SOREA Športovo-relaxačné centrum hotela Vám poskytne oddych v krytom plaveckom bazéne (25 x 12 m, s hĺbkou vody od 1,30 m do 1,60 m a teplotou okolo 28 C), klasické a podvodné masáže, perličkový kúpeľ, rašelinový, parafínový a teplý zábal, saunu, solárium a veľké fitnesscentrum. Na požiadanie hotel zabezpečí platenú lekársku prehliadku pre príslušné procedúry. Hostia môžu využiť služby požičovne bicyklov, zahrať si minigolf, bedminton, ruské kolky, maxišach, stolný tenis alebo biliard.

SOREA - Hotelová spoločnosť - logo Ak Vás oslovil niektorý z uvedených hotelov SOREA, odporúčame Vám prezrieť si kompletnú ponuku seniorských, relaxačných i víkendových pobytov na www.sorea.sk, alebo kontaktovať CK SOREA v Bratislave na tel. č.: + 421 / 2 / 5542 2332, 5542 4296.


Celá správa | Počet komentárov: 17 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok

  Zaujímavosti (rôzne oblasti)kulatý roh


Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie

  Zoznam rubríkkulatý roh
plus Diskusné fórum
mínus Fotogaléria
plus Hobby
plus Inzercia
mínus Kontakt
mínus Kultúra a umenie
mínus Mapa portálu
plus Monitor
mínus O nás
plus Peniaze
mínus Podujatia
plus Práca
plus Vzdelávanie
plus Zdravie
plus Život seniorov

  Naši sponzori a partnerikulatý roh
Bratislava hl. mesto Slovenska - logo

Mestská časť Bratislava Nové Mesto - logo

ESET - logo
Mojhosting

  Nadčasové dokumenty kulatý roh
Vytvorte si názor: Sociomorfné modelovanie v biológii - Príroda ako naše zrkadlo


  Podporujemekulatý rohTelevízne vysielanie z Bratislavy, aj naživo

http:// www.zastupitelstvo.sk prenosy naživo

http://www.utopia.sk Participatívne komunity

www.spravodlivereferendum.sk
Články a diskusie Priama demokracia

Chata v Jižních ČecháchRybařeníPenzion HotelUbytováníUbytování v České KanaděPenzion v KunžakuChata u rybníkaChata na SamotěUbytování skupinKunžakKomorníkPenzion StrmilovČeská Kanada
Dobrovolníctvo.sk - logo a odkaz na web stránku

www.odkomunity.sk


VIA IURIS - Centrum pre práva občana


Územné plány samosprávnych krajov aj obcí

DATABÁZY OBCÍ NA SLOVENSKU, podujatiawww.videorozpravky.sk
 FUN RADIO LIVEobrázok facebook_tilted


 podporíte Petíciu Za lepšie Slovensko?

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server Redakcia Senior.sk odporúča internetový prehliadač Mozilla Firefox

Tento web site bol vytvorený prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku.
Na tejto stránke použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami
alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
Copyright © 2006 - 2014 regióny.sk, o.z.. Všetky práva vyhradené.
Layout phpRS & SENIOR.SK_2 by p © 2007. Aktualizované: layout 26. 06. 2007. :: poštové schránky Senior.sk :: admin :: Gmail ::