Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Životné poslanie? Nachádzanie a rozdávanie radosti.

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Predstavujeme, Zdroj: www.vedeckahracka.sk, Vydané dňa: 23. 01. 2017

Ing. Klára Ková?iková – jubileum 70 rokov

Dnes patríme k tým, ktorí si chcú uctiť jubilleum – 70-desiate narodeniny vzácneho človeka Ing. Kláry Kováčikovej, V jej rôznorodých aktivitách nikdy nechýbala invencia, podpora prospešných projektov a vlastný, neraz inovatívny vklad riešení problémov danej komunity či jednotlivcov, kolegov, priateľov, rodiny či náhodných známych. Takmer 20 rokov dobrovoľníckej práce bolo ocenených aj medzi prvými v roku 2011, kedy jej udelili Ministerstvo školstva SR a Ministerstvo vnútra SR so združením C.A.R.D.O. ocenenie „Bratislavská dobrovoľníčka roka 2011“ v kategórii dobrovoľník/dobrovoľníčka v oblasti vzdelávania hlavne za prínos v popularizácii hrania a jeho významu v živote každého človeka a spoločnosti, ako i jej konkrétny iniciatívny osobný vklad.
Osobitne vyjadrujeme vďačnosť za korektúry na tomto portáli Senior.sk a patronát nad aktualizáciou rubriky „kalendár“ v ľavom stĺpci, ktoré prevzala dobrovoľne z lásky k spisovnej slovenčine.
Ing. Klára Kováčiková – jubileum 70 rokov

Jubilantke želáme do ďalších rokov lepšie zdravie a potešenie každý deň!
Vedecká hračka,
občianske združenie, Banská Bystrica
Redakcia Senior.sk a regióny.sk, občianske združenie, Bratislava