Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Kúpeľný pobyt šitý na mieru všetkým ženám

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Relax, Zdroj: Lázně Hodonín, Vydané dňa: 26. 08. 2015

Lázně Hodonín

Jódobrómová minerálna voda tzv. soľanka patrí medzi najkvalitnejšie vody v Európe. Má vysoký obsah jódových solí a často býva prirovnávaná k vode z Mŕtveho mora. Máme pre vás dobrú správu! Aby ste spoznali blahodarné účinky soľanky, nemusíte jazdiť až do Izraela. Jódobrómové kúpele ponúkajú kúpele na Južnej Morave – napríklad v Kúpeľnom dome Perla v Lednici alebo v Kúpeľoch Hodonín.Soľankové kúpele sa odporúčajú ženám v akomkoľvek veku

Soľanka pôsobí blahodarne nielen na pohybový a obehový systém, ale má aj pozitívny vplyv na liečbu a prevenciu gynekologických problémov a má omladzujúce účinky.
Jódobrómový kúpeľ patrí medzi najúčinnejšie balneologické prostriedky. Počas liečby dochádza k vstrebávaniu jódu inhaláciou, kožou a sliznicami. Z liečebného hľadiska je dôležité práve celkové pôsobenie. Kúpele majú vynikajúce účinky nielen pri liečbe, ale tiež pri prevencii a regenerácii organizmu.

Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj


Kúpele Hodonín ponúkajú tiež jednodenné pobyty

Soľankové kúpele a ďalšie liečebné procedúry nájdete hneď na dvoch miestach na Južnej Morave – v Kúpeľoch Lednice a Kúpeľoch Hodonín, ktoré okrem klasického kúpeľného pobytu ponúkajú možnosť tzv. Bliss Day Spa. Predstavuje koncept denných kúpeľov, kde si všetky požadované procedúry môžete užiť počas jedného dňa bez toho, aby ste boli v kúpeľoch aj ubytovaní.

Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj


Jednodenné pobyty v kúpeľoch šité ženám na mieru

Aby ste poznali účinky kúpeľov na vlastnej koži, nemusíte žiadať o klasickú kúpeľnú starostlivosť, ktorú hradia zdravotné poisťovne. Jednodenné ambulantné balíčky ponúka ako kúpeľný dom PERLA v Lednici, tak Kúpele Hodonín, kde sa na jeseň otvára nový pavilón zameraný na denné kúpeľníctvo – Bliss Day Spa. Všetky liečebné a relaxačné procedúry si tak môžete poskladať do jedného dňa a relaxovať od rána až do večera.
Podrobnosti o ponuke nájdete na www.laznehodonin.cz, www.lednicelazne.cz a www.blissdayspa.cz.


Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj