Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Začiatku roka v kúpeľoch LÚČKY na Liptove dominujú veľtrhy

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Životospráva, Zdroj: promo@kupele-lucky.sk, Vydané dňa: 12. 02. 2015

KÚPELE LÚČKY a.s.  – logo

KÚPELE LÚČKY a.s. sa rozhodne nechystajú na zimný spánok ako naše medvede. Aj keď sneh spôsobuje na Slovensku viaceré kalamity, jediné kúpele s liečivou vodou na Liptove sa naopak tešia z nádielky nového snehu a s úsmevom pozývajú hostí na kúpanie pod holým nebom aj lyžovačku. Aj keď majú Liptáci „tuhý korienok“, rozhodne nepodceňujú priania nových klientov a chuť zlepšovať sa. Začiatok roka sa tradične niesol v znamení účasti na domácich aj zahraničných veľtrhoch cestovného ruchu, kde chcú kúpele nadviazať na úspešný rok 2014 a odkryť krásy a liečivú silu „ prameňa zdravia na Liptove“ aj novým klientom.

KÚPELE LÚČKY a.s.  – logo

Sezónu veľtrhov a výstav odštartoval medzinárodný veľtrh cestovného ruchu GO a REGIONTOUR, ktorý sa konal 15.- 18.1. 2015 v Brne. KÚPELE LÚČKY sa na ňom pravidelne zúčastňujú. „Na veľtrh do Brna sa vždy veľmi radi vraciame. Sme milo prekvapení a potešení, keď nám klienti prezradia, že prišli aj kvôli nám a že sa na nás tešili. Niektorí k nám chodia pravidelne už niekoľko rokov, sú veľmi aktívni a pobyt si rezervujú už na stánku,“ pochvaľuje si vedúca obchodného oddelenia kúpeľov Zuzana Melichová.

KÚPELE LÚČKY a.s.  – relax

Lúčky nemohli vynechať tradičný 21. ročník domáceho veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý sa konal 29.1. - 1.2. 2015 v Bratislave. Prezentovali tu nové liečebné indikácie, cvičenie, masáže a ukázali, že majú čo ponúknuť aj milovníkom prírody, kultúry, športu a prvotriedneho wellness. „V podvedomí mnohých Slovákov sme ešte stále vrytí ako čisto ženské kúpele, ktoré sa sústreďujú iba na liečenie ženských ochorení. Našou snahou je klientom prezentovať pokrok a inovácie, ktoré sme v kúpeľoch za posledné roky uskutočnili a vyvrátiť mylnú predstavu, že kúpele sú miestom pre chorých. Naopak, narastá počet mladých ľudí, ktorí si uvedomujú, aká dôležitá je prevencia, oddych a zdravý životný štýl pre celkové zdravie človeka,“ ozrejmila riaditeľka kúpeľov - Anastázia Mičková.

KÚPELE LÚČKY a.s.  – relax

Zaujať pobaltské trhy sa KÚPELE LÚČKY rozhodli na 22. ročníku najvýznamnejšieho veľtrhu Pobaltia BALTTOUR 2015, ktorý sa uskutočnil v Rige 6. - 8. 2. 2015 za účasti viac ako 81 krajín. Uspokojiť dopyt po liečbe a relaxe spojenom s perfektnou lyžovačkou v zime a turistikou a aktívnym oddychom v lete nie je jednoduché, ale kúpele pod Chočom majú tie správne predpoklady na to, aby svojim klientom poskytli to najlepšie zo Slovenska. „Veríme, že prezentácia našich kúpeľov v pobaltských krajinách sú tou správnou cestou, ako zviditeľniť poklady Slovenska v podobe liečivých minerálnych prameňov. Klienti oceňujú to, že neustále investujeme do rekonštrukcií a skvalitňovania našich služieb, priamu leteckú linku z Rigy a jazykovú vybavenosť,“ konštatovala pre médiá obchodno-ekonomická námestníčka kúpeľov Slávka Medveďová.

Najbližšie sa kúpele chystajú na veľtrh TOURISM EXPO do Olomouca, ale podľa energie, s akou prezentujú Slovensko vo svete o nich ešte určite budeme počuť.


Kúpele Lúčky patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. Nachádzajú sa 14 km od Ružomberka na rozhraní Oravy a Liptova, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov. Ich najväčšou devízou je liečivá termálna voda vhodná na liečbu ženských ochorení, chorôb pohybového ústrojenstva, nervových ochorení, onkologických chorôb, chorôb tráviaceho ústrojenstva, chorôb z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest a chorôb z povolania. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, víkendové, seniorské, programové, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, silvestrovské, veľkonočné.

Kontakt: Mgr. Peter Mičko, Promotion, Tel.: +421 (0)44 4375 561, Mob.: +421 (0)905 705 722, E-mail: promo@kupele-lucky.sk, http://kupele-lucky.sk
Adresa: KÚPELE LÚČKY a.s., 034 82 Lúčky