Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Výzva proti partokracii – k občianskej mobilizácii ! Gorila IV.

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Kampane, Zdroj: Facebook, Protest Gorila IV., Vydané dňa: 24. 02. 2012

Protest Gorila IV

Bratislava - Protest Gorila IV. na Hviezdoslavovom nám. sa bude konať (24.2.) od 16:00 h. Pokračovať bude pochodom na Trnavská mýto až k sídlam politických strán. Protest Iniciatívy proti nespravodlivosti sa bude konať od 16:00 h na Námestí SNP. Pochod nezamestnaných na Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Stretnutie bude o 13:00 h na Hurbanovom námestí.
Trnava, Banská Bystrica - o 16:00 h - AKTÍVNY PROTEST GORILA v diskusných skupinách!
Výzva občanom: poďte bojovať za svoje práva a za slušný život!

Priatelia! Média tvrdia, že protesty skončili! Zámerné klamú, keďže sú vlastnené finančnými skupinami. Toto celé už nie je o organizátoroch, ale o nás všetkých, o OBČANOCH!
Prestaňme sa deliť na ľavicu alebo pravicu. Všetci sme OBČANIA s právom na slušný život. Bojujme za lepšiu budúcnosť pre naše deti, pretože perspektíva akú majú teraz je strašná! Tu nejde o nás, ale o našu spoločnú budúcnosť! Prestaňme byť apatickí a ľahostajní k sebe samým a vyjdime opäť do ulíc, ukázať štátnej moci to, čoho sa najviac bojí - ĽUDÍ NA NÁMESTIACH!!!
Prosíme Vás, pozvite čo najviac Vašich priateľov a podporte aj tento PROTEST proti GORILÁM!

Výzva k občanom Slovenskej republiky:

Tento štát už nie je náš štát. Je sprivatizovaný vyvolenou vrstvou, orientovanou na peniaze a moc. Z ústavnosti a zákonnosti neostalo nič, len zákony džungle. A gorily "politici" z tej džungle nám opäť ponúkajú starú "demokratickú" hru s názvom "ZVOLTE SI SVOJHO ZLODEJA". My nie sme:
- voličský preukaz
- číslo občianskeho preukazu
- číslo sociálneho poistenia
- číslo zdravotného poistenia
- číslo bankového účtu
- tovar na predaj
My sme slobodné ľudské bytosti ! A máme už toho dosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čl. 32 Ústavy SR hovorí, že:

... "občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené". My občania, využívame toto právo, lebo niet na čo čakať a staviame sa na odpor proti politicko-ekonomickým mafiám, rozlezeným v politických stranách, proti politicko-ekonomickej partokracii, v ktorej nás nútia žiť.
Partokracia na Slovensku skončila, ale ešte o tom nevie, tak jej to práve oznamujeme.

Protest Gorila IV – výrok Štefánika

Vyzývame občanov, slovenský národ k OBČIANSKEJ MOBILIZÁCII !!!

Vyzývame občanov, aby povstali proti partokracii. Vyjdime všetci do ulíc, podajme ruku svojim susedom, priateľom, vytvorme ľudské reťaze a uvedomme si, že patríme k sebe. Tento systém nezmení stovka organizátorov protestov Gorila, tento systém zmeníme iba všetci spolu. V každom meste, v každej dedine, všade........
Tvorme spolu nezávisle na sebe svoj web, facebook, televíziu, rozhlas, tlačme spolu vlastné samolepky, plagáty, letáky, billboardy, zhotovujme spolu zástavy, transparenty, organizujme spolu besedy, protesty, pochody, diskusie...

Spolu a zároveň každý po svojom !

Dajme jasne najavo, že už toho máme dosť! Dajme jasne najavo, že odmietame slúžiť tomuto nespravodlivému systému! Dajme jasne najavo, že chceme žiť inak! Povedzme nahlas ako chceme žiť a aké hodnoty a pravidlá chceme odteraz uznávať. A začnime podľa týchto pravidiel žiť!

IBA SPOLU TO DOKÁŽEME !!!